Engelli Asansörü

Teknolojik gelişmelerle beraber üretimi sağlanan engelli asansörü, engelli rampaları, engelli asansörleri ve engelliler için özel üretilmiş merdiven asansörleri ile tüm engelleri kaldırmak amaçlanmaktadır. Üretimin gelişmesi ve hızlanmasıyla artık her keseye uygun kolaylaştırıcı sistemler mevcut olup, basit bir biçimde erişimi sağlanabilmektedir.

Sektörde edindiğimiz yılların deneyimiyle tüketicilerimize kaliteli engelli asansörleri sunuyoruz. Fonksiyonel ve maliyet olarak her çeşit bütçeye uygun olan engelli asansörleri, dayanıklı ve donanımlı alt yapısı ile dikkat çekiyor.

Günümüzde hayatın akışı içerisinde, engelli fertlerin rutin işlerini yerine getirmesi eskiye oranla çok daha kolaylaştı. Bunun en büyük nedeni, gelişen teknolojiyle beraber yeni nesil cihazların hayata geçirilmesi oldu. Bu doğrultuda Güven Asansör olarak sektörün en fonksiyonel ve ileri teknolojili ürünlerini müşterilerimize sunuyoruz. Engelli fertlerin ve yaşlıların başkalarına ihtiyaç duymadan kullanacağı bu cihazlar, yüksek kalitesi ve güvenlik fonksiyonları ile dikkat çekiyor.

İç ve dış mekanlar için tasarlanan bu asansörleri dubleks/ tripleks evlerde, hastanelerde, müşterek apartman merdivenlerinde, sosyal tesislerde, otellerde kullanılabiliyor.

Hareket özgürlüğünüzü ve yaşam niteliğini arttıran bu sistemler için çözüm ortağı markalarımızdan bazıları. ThyssenKrupp, Handicare, Alpha, Acorn gibi işinde uzman engelli asansörü markalardır.

İletişim