Asansör Revizyon

Tüm asansörlerin tamir ve bakım hizmetlerini yerine getirmektedir. Asansör tamir ve bakımları teknik şartnamelere uygun biçimde gerçekleştirilmekte ve uygun standartlarda şekilde yapılmaktadır.

Asansör Bakım Ve Onarımı Nasıl Yapılmalıdır?


Asansörler hayatımızı kolaylaştıran araçlardır. Bakım ve onarımlarının düzenli ve doğru yapılmaması olumsuz sonuçlar doğurabileceği gibi can kaybına da yol açabilmektedir. Bu sebeple asansörlerin düzenli şekilde tamir ve bakımlarının yapılması gerekir. Asansör bakımı, alışan mekanik, elektrik ve elektronik aksamların daha sağlıklı çalışmasını sağlar. Bunun beraberinde alanında yetkin ve gerekli yasal yetki belgelerine sahip firmalarca yapılması gerekir. Bu yasal bir zorunluluktur.Asansör tamir ve bakımı, ileride vadede asansörün arıza yapma oranını düşürmektedir. Asansörün kullanımdan dolayı arızalanabilecek malzemeler tamir ve bakım esnasında daha önce tespit edilerek kaza oluşma durumu en aza indirgenir.

Asansör makinası, kumanda panosu gibi pahalı asansör donanımlarının düzenli kontrolü bu malzemelerin kullanım ömrünün uzamasına ve meydana gelebilecek yüksek maliyetli arızaların önüne geçilmesine katkıda bulunur. Asansörün kullanım ömrü uzar ve asansörden maksimum verim elde edilir.

Koruyucu bakım, asansör firmasında çalışmakta olan montörler veya bakımcı işçiler tarafından gerçekleştirilmedir.Asansör tamir ve bakımı işçi tarafından gözle ve elle yapılmalıdır.

FMB LİFT


Asansör tamir ve bakımında, montörlerin ve mesleki yeterlilik belgesi sahibi işçilerin önemi azımsanamayacak kadar büyüktür. Asansör tamir ve bakımını üstlenen kişilerin yetersizliklerinden ve pek çok yanlış uygulamadan dolayı ciddi kazalar ve arızalar meydana gelmektedir. Bu arızların oluşumlarını önlemek için FMB LİFT, işinde uzman çalışma ekibi ve kadrosu ile sizlere uzman ve nitelikli bir hizmet verir . FMB LİFT, sektörde uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyi, bilgi ve birikimi siz kıymetli müşterilerine nitelikli hizmet sağlayarak günbegün artırmaktadır. BİZ KURUMUMUZ OLARAK, yapmış olduğumuz işin sorumluluğun bilinciyle hareket ediyor ve can taşıdığımızın farkında olarak yapmış olduğumuz her işin altına gururla imza atıyoruz.

İletişim